| IlincaSivanly a întrebat:

Unde gasesc un set de pensule de make up bune si la un pret acceptabil?
Am gasit mai multe pe net dar nu ma risc, vreau sa stiu sigur ca imi comand ceva de calitate, deci daca si-a comandat cineva, vreau si pareri. big grin

1 răspuns:
| HoziersHair a răspuns:

Pret acceptabil adica minim 200 de lei, nu? Nu poti sa gasesti seturi de pensule mai ieftine, dar care sa fie si de calitate. Chiar daca vezi unele oferte, eu iti recomand sa nu-ti iei pentru ca nu sunt bune. Parul se desprinde si cade, nu intind machiajul. Sa nu iti iei de la Oriflame, Avon sau firme pe care le vezi online.

Pensule de calitate iti recomand de la Sephora online. Dai peste 100 de lei, dar macar stii ca nu iti vor aparea cosuri si ca machiajul nu iti vor distruge pensulele. Poti sa cauti si pe Aoro.