| MalusDacus a întrebat:

Unde îmi fac și eu un implant de par în România? Fără dr. Felix. Este prea scump. Ceva la 2000 euro.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce e ieftin nu e bun in niciun domeniu, o masina ieftina e mai buna ca una scumpa? Un implant dentar scump e mai prost ca unul ieftin?
Deci ori ai bani si iti faci ori nu iti faci.
Ca si alea de si-au pus silicoane pe la toate clinicile de estetica aparute ca ciupercile de dupa ploaie, in timp ce in afara doar vedete isi permiteau ca costau zeci de mii de euro la noi isi permite orice pitipoanca care face 1000 de euro din video chat, cu 200 se intretine 500 la peste 300 pusi deoparte si restul in cateva luni merg in silicoane, vai ce realizare au.
Asa si in cazul tau un implant de par nu stiu cat ar costa concret dar cred ca e vorba de la +10.000 de euro in sus, asta comparand ca tie iti pare mult si 2000.

| MalusDacus explică (pentru Simpatic):

Nu ești bine informat. În Turcia încep de la 800 euro. Clinici cu zeci de mii de recenzii. 10.000 costa acum 15 ani.

| alina2k18 a răspuns:

Cred ca doar in India gasesti la banii astiawinking
Nu te zgarci cand e vorba de asa ceva.

| Whitesnake99 a răspuns:

Mai e o clinica in Bucuresti, Looksclinic parca sau ceva de genul. E un pic mai ieftin, dar nu cu mult, cateva sute de euro max.

| MalusDacus explică (pentru Whitesnake99):

Nu am auzit de ei. Oricum ma duc în Turcia. Aici mi se pare prea scump.