| Electrik a întrebat:

Unde in Ploiesti gasesc macar un magazin in care sa gasesc costume de baie mai frumoase? Insa nu la mall, ca am cautat. Apropo, daca imi dati si poze cu costume de baie frumoase, funda!

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Pai, daca vei merge la mare poti cumpara din magazinele de acolo pentru ca sunt foarte misto costumele de baie( de acolo mi-am cumparat si eu).
Uite am gasit un site cu niste costume de baie: http://www.formfit.ro/categorie/costume-de-baie/8/?utm_nooverride=1 sper ca-ti plac.
Pa, pa!

3 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Buna. Gasesti la Vigo! Sau mai gasesti in Balif sau in mallu` ala de la Nord...:*

| DenisseDior a răspuns:

Cauta la Jolidon in Omnia, sigur gasestiwinking