| Poseidon69 a întrebat:

Unde pot contacta un expert în ceasuri rolex?
Vreau sa îmi spuna modelul ceasului.
Caut de ceva vreme.
Ce model de ceas rolex are ABI TALENT în piesa" Rolex ".

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un expert in ceasuri rolex, gasesti doar la reprezentanta ROLEX din Geneva -Elvetia.
Dar ca sa aflii un anume model de Roelx, te uiti la modele de Rolex pe internet, pana il identifici pe cel cautat.

Totusi, Abi Talent nu are un ceas Rolex original, ci un fake ieftin, o chinezarie.
Abi talent este un adolescent sarac, care nu-si poate permite un ceas Rolex, de multe mii de dolari.

| Panamax a răspuns (pentru Violleta2022):

Abi Talent incaseaza 16.000 de dolari pe luna de la Youtube, cel putin asa au scris ziaristii de la stiri mondene si are 600.000 de abonati.
Dvs sunteti cea mai saraca de pe acest site.Si nu ma refer la bani.

| Miauuuu57 a răspuns (pentru Violleta2022):

Scuza ma ca ti zic, dar te inseli amarnic, am prieteni si cunostinte comune cu acest Abi, iar banii nu sunt deloc o problema pentru el. Tatal sau e cunoscut in Buzau si are influenta in lumea intelopa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Parca si vad un elvețian din ala meticulos, expert in Rolex cum se uita el la abi talent

| Digikey a răspuns:

De ce nu-l intrebi.Cred ca o sa-ti raspunda si nu are niciun interes sa te minta.

| Green66 a răspuns:

Are niste păreri care te lasă mut... În comparație cu ea Viorica Dăncilă e un geniu.