| Haydee a întrebat:

Unde pot gasi adidasi dama la preturi acceptabile?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fetele de pe aici isi cumpara de la magazine sportive, unde au si incaltaminte/imbracaminte de calitate, iar preturile nu sunt explozive.

10 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Daca vrei online, exista multe, chiar foarte multe site-uri care ofera adidasi super frumosi si accesibili... daca vrei direct din magazin, eu recomand Leonardo (All Stars, Patrol, etc)...eu de-acolo imi iau de o buna bucata de timp adidasi...sunt si draguti si accesibili (pana in 2 mil lei vechi)...ma rog, sunt multe.

| MissCamelia a răspuns:

Buna.sunt reduceri la office, eu mi-am luat o pereche de skertchers cu 60 ron redusi de la 170

| danutza a răspuns:

Pietze, bazaruri happy

Răspuns utilizator avertizat
| marie a răspuns:

Office shoes, mi-am luat unii la 1 mil care erau la 330, si hellys, dar pretu' nu s-a schimbat, tot 399 lei suntbig grin

| Haydee explică:

Online...mai putin de 100 lei big grin

| dyav0litza a răspuns:

Dar dc vrei neaparat online? Chiar asa freu e sa mergi la cumparaturi? Mai bine du-te la piata e mai bine pentru toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti din bucuresti, incearca la decathlon in militari (sunt specializati pe tot ce inseamna sport)

| maria2231 a răspuns:

Pe Zenda.ro ai adidasi dama la preturi super accesibile. Sunt comozi si moderni, îi asortezi la orice - https://www.zenda.ro/incaltaminte/dama/sport/adidasi

| vysoara a răspuns:

Incearca si http://www.incaltaminte.co/adidasi-dama.html, te indruma ei catre un magazin bun de adidasi pentru femei.