| AmazingONEx a întrebat:

Unde pot găsi adidași pentru bărbați cu talpa mai înaltă (adidași care te fac să pari mai înalt,la asta mă refer, sau care ar fi cele mai bune modele)

Dacă îmi puteți da, vă rog, câteva site-uri

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, adidasi nu au talpa inalta si nici toc, ca-s incaltaminte de sport.
Apoi, doar un papitoi ar purta tocuri, ca sa para mai inalt.
Evita ridicolul sau penibilul, daca nu vrei sa-l provoci.
Daca vrei sa fii privit ca un om normal si inteligent, evita obiectele de imbracaminte, care te-ar putea face de rusine, sau ar da ocazia la barfa si rasete.
Accepta ideea ca esti micut de statura si comporta-te normal, dovedind ca esti "inalt", prin comportament si inteligenta, ceea ce iti va aduce intotdeauna laude si multi prieteni.

| AmazingONEx explică (pentru Violleta2022):

Bine, măi inteligentule.
Eu te-am întrebat ceva, dacă nu știi sau nu vrei să răspunzi poți evita foarte ușor această întrebare.
Iar adidașii sport sunt de foarte multe tipuri, de exemplu Air Max, vrei să spui că nu există adidași cu talpa mai înaltă?
Eu ți-am cerut să îmi dau și alte modele....pfff

| christine99 a răspuns:

Cauta pe google si iti alegi ce model vrei. In jur de 3cm au inaltimea talpii cei "inalti" ca daca ar fi mai mult nu s-ar vinde. Se gasesc chestii decente. Referitor la domnisoara, hai sa lasam sexismul ca am trecut in anul 2019. Daca el vrea cativa cm in plus, sa incerce. Plus ca adidasii pot avea talpa mai groasa, ca nu toate modelele sunt destinate sportului, si de tocuri nu a intrebat nimeni.

| Bogdangsj1 a răspuns:

Sport vision, buzz
Cauta pe net. Mult succes