| AnaNuSuntPa a întrebat:

Unde pot gasi tipsuri pentru unghii false? Pentru ca vreau sa-mi pun eu, nu sa ma duc la salon sa dau 80-100 de lei si oricum am auzit ca sunt ieftine, 100 de bucati 10 lei sau ceva de genul. In ce magazin pot gasi?

Răspuns Câştigător
| LadyCrazy999 a răspuns:

Cred ca in apropierea casei vei gasi, dar pretul depinde mult de marimehappy

5 răspunsuri:
| cristianela a răspuns:

Eu mi-am luat unghii false de la Royal si am fost multumita: http://www.colorcosmetics.ro/unghii-si-par/intretinere-unghii/

| Nesqu1kk a răspuns:

Poi depined unde stai la janet gasesti si sa stii ca sunt ff bune dar tot cam atat te costa sunt cam 70 lei si sunt cam 20 de bucati de fiecare marime si sunt 12 marimi pentru fiecare deget sper ca te'am ajutat big grin
Funda?big grin

| AnaNuSuntPa explică (pentru Nesqu1kk):

Ce e aia janet? laughing)

| Nesqu1kk a răspuns (pentru AnaNuSuntPa):

laughing O firma care face tipsuri si tot ce tine de manichiura pedichiura dar zi-mi unde stai in ce oras ca sa stiu big grin

| AnaNuSuntPa explică (pentru Nesqu1kk):

Bucuresti.