| Toffifee a întrebat:

Unde pot vedea online cataloagele avon si oriflame de luna aceasta?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201114 - catalog Oriflame, sunt din Bucuresti daca vrei ceva eu dau comanda duminica

| GabrielaSandica a răspuns:

Draga mea,

Daca imi lasi adresa ta de maill iti pot trimite brosura direct in contul tau de email.
Daca esti un client fidel compania te fidelizeaza cu multe produse si premii, pentru detalii lasa-mi un maill la gabriela.sandica@gmail.com
Pupici