| Politistasexi a întrebat:

Unde se gasesc in Romania extensii din par natural? Mi-am luat, azi, 05.05. 2012, extensii de la Fabrica de extensii.ro, au zis ca-s naturale dar in realitate nu sunt. E o mare minciuna. Am dat pe ele, cu tot cu curierat, 299 lei. Sunt niste sarlatani si mari mincinosi. Niciodata nu o sa-mi mai comand ceva de pe net. Sa-mi... spuneti daca exista asa ceva in Romania: extensii naturale?

7 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Eu mi-am luat de pe extensiidepar-produsedelux.ro si sunt naturale, le-am vopsit de doua ori + decolorat

| LuizaYza a răspuns (pentru callie2):

Sa nu cumparati niciodată de la fabricadeextensii! Va recomand cele de la Bianca Dragusanu

| antigoni a răspuns:

Si eu mi-am luat de la ei acum 6 luni extensii brunete, sunt din par natural pentru ca le-am decolorat si coafat....ok...azi mi-am luat tot de la ei extensii blonde. Ce e drept, astea par putin ``par de papusa``, insa sper ca sunt naturale, am dat foc cu bricheta la doua fire si miroseau a par ars. Cum ziceam, sper sa fie naturale, altfel direct la OPC ma duc cu ele. Nu stiu ce sfat sa iti dau, sunt si eu in cautarea unei firme serioase de extensii. Te pot sfatui insa sa nu iti comanzi in viata ta de la Sahara, pentru ca sunt false pana la ultimul fir. Dupa prima spalare s-au facut matura! Cel mai bine e sa mergi la saloane sa vezi, poate au ei colaboratori seriosi, sau sa vezi prin orasul tau, poate exista depozite cu extensii. Iti doresc bafta si sa revii cu sfaturi daca gasesti ceva bun, sa stim si noi.

| SorinaU a răspuns:

Eu mi am cumparat extensii de pe fabrica-de-extensii.ro si sunt multumita de ele...sunt din par natural..altfel nu mi explic cum de au rezistat ca le am chinuit raulaughing..placa, ondulator, vopseabig grin...ink sunt bune si le port continuu

| Georgeta88 a răspuns (pentru SorinaU):

Draga Sorina nu stiu cum poti sa zici ca sunt bune pentru ca eu mi-am comandat cele care au zis ei ca le au mai bune si sunt probabil cxa sunt primele care le ai si te multumesti cu atat netanand cont de calitate sunt oribile RUSINOASE

| LuizaYza a răspuns:

Sunt niște mincinosi cei de la fabricadeextensii. Mi-am comandat si eu extensii de 65 si am plătit pentru 65 de centimetri si surpriza au ajuns de 60 nici nu. Mai bine zis 58. Si i-am sunat si cu greu au răspuns si mi-au spus ca lor le arată k mi-au trimis de 65.

| callie2 a răspuns (pentru LuizaYza):

Am patit si eu. mi-am comandat de 70 si aveau 60cm. sad