| Iriiiii a întrebat:

Unde se gaseste ceara calda pentru epilat? as dori si imagini cu produsul.
se gaseste in lidl sau kaufland? si cam cat costa?
as vrea sa o folosesc pentru parul de pe fata si de subrat.
care sunt dezavantajele si avantajele epilarii cu ceara calda?
se pot smulge si firele scurte?

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Pai e veet, dar cred ca sunt mai multe, du-te in kaufland si vezi ce gasesti si ce-ti place.

| Miriiii a răspuns:

Iubita,ceara calda raised eyebrows? laughing)
Nu ai sa gasesti. orice ceara de epilat se incalzestehee hee dci nu o iei caldawinking exprmathewinking

Pe parul dp fata in nici`un cazz...are un dezavantaj frt maree.dp un tmp nu o sa mai faci dif intre tine si un baiatwinking

Pt mustantahee hee da dar pentru toata fata in`nici`un cazlaughing

La subrat da si pe picioare ca cu orice te`ai epila tot creste dar pe fata nu laughing

Fundha`?

| Iriiiii explică:

@Miriii
draga mea, mai informeaza-te si dupa comenteaza fara rost.oh go on
si mai invata sa scrii, ca nu impresionezi pe nimeni.