| Renesmee1 a întrebat:

Unde te poti inscrie ca fotomodel? dati-mi sh mie niste site-uri plsss!

Răspuns Câştigător
| maraa_9303 a răspuns:

Http://mramodels.ro/ - si e foarte singur site-ul. e cea mai importanta agentie de modeling din Romania.deci il poti folosi cu toata increderea.

Sper ca ti-am fost de folos>:D<
fundita?;;)

3 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Finala concursului de modeling va avea loc pe 18 iunie sub forma unui festival de modă, juriul fiind format din analişti şi critici de modă, reprezentanţi ai revistelor de specialitate din România, fotografi, precum şi reprezentanţi ai unor celebre agenţii de modele din Paris, Milano şi Londra. One Models oferă tuturor tinerelor care işi doresc o carieră in modeling şansa de a deveni modele de renume internaţional. Caravana New Models Contest se va desfăşura în perioada 11 – 28 mai în 13 oraşe din ţară:

* Severin - 11 mai ora 18:00 - Palatul Cultural Theodor Costescu (Teatrul), bd. Carol I, nr. 4
* Tg-Jiu - 12 mai ora 18:00 - Casa de Cultură a Sindicatelor, str. Traian, nr. 5
* Piteşti - 13 mai ora 18:00 - Teatrul Alexandru Davila, str, Victoriei, nr. 9
* Galaţi - 14 mai ora 18:00 - Casa de Cultură a Studenţilor, str. Ştiintei, nr. 115 (Club S)
* Alexandria - 18 mai ora 18:00 - Hotel Rustic, str. Alexandru Ion Ghica, nr. 5
* Ploieşti - 19 mai ora 18:00 - Casa de Cultură a Studenţilor, Bd. Bucureşti, nr. 39
* Braşov - 20 mai ora 18:00 - Casa de Cultură a Studenţilor, str. Memorandului, nr. 39
* Cluj - 21 mai ora 18:00 - Casa de Cultură a Studenţilor, str. Piaţa Lucian Blaga, nr. 1-3
* Bacău - 24 mai ora 18:00 - Casa de Cultură a Sindicatelor, str. Mărăşeşti, nr. 5
* Iaşi - 25 mai ora 18:00 - Casa de Cultură a Studenţilor, str. Vasile Conta, nr. 30
* Focşani - 26 mai ora 18:00 - Club "Extrem", bd. Republicii, nr. 6
* Bucureşti - 27 mai ora 16:30 - Casa de Cultură a Studenţilor, Calea Plevnei, nr. 61, Sector 1
* Craiova - 28 mai ora 18:00 - Casa de Cultură a Studenţilor, str. Eugeniu Carada, nr. 10

Pot participa fete din Romania cu sau fără experienţă în modeling, care au peste 13 ani şi minimum 1, 70. Vino nemachiată şi cu o ţinută care consideri că te pune în valoare. Participarea la selecţii este gratuită. Persoanele care nu au posibilitatea să ajungă la selecţiile organizate în cele 13 oraşe se pot înscrie pe www.onemodels.ro la secţiunea "become a model"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna :* eu sunt la o agentie in Bucuresti daca vrei da-mi pe privat id tau si vorbim mai multe pe mess.:* Si poate daca esti si u tot din Bucuresti ne intalnim undeva sambata si mergem impreuna ca eu ma voi duce atunci la cursuri. Pup:*
Dai funditahappy?

Răspuns utilizator avertizat