| justFORone a întrebat:

Urgent! am pus benzile de ceara rece pe picioare si am urmat instructiunile de pe cutie (Veet Suprem' Essence) si dupa ce am apucat banda si am tras am vazut ca nu mi-a smuls niciun fir de par si toata ceara a ramas pe picior. ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| MsETouch a răspuns:

A ramas asa deoarece ai tras incet banda, ia banda si pune-o iar acolo unde este ceara si trage dar de data asta tare din prima

6 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Trage mai tare si va merge.Asa am patit si eu prima datahee heeTine apasat cat mai tare si apoi trage, in sensul cresterii parului, dintr. o data.

| 009 a răspuns:

Pune la loc si trage dintrodata daca tragi incet nu o sati smulga nici un fir de par

| DenysaLove a răspuns:

Asa am patit si eu laughing
Eu m-am spalat pe picioare cu apa calda si am frecat acolo cu un buretel pana s-a dus dar tot aveam picioarele cu ceara si cand purtam pantaloni se lipeau de picioare laughing

| Gabitza a răspuns:

Iti bagi piciorul in apa calda! Si se va duce! Asa am facut si eu prima data. si a mers! In apa calda... si chiar putin fierbinte! Sper sa te ajut... happy

| AaNyRaA a răspuns:

Pune banda la in locul in care e e ceara si freaca putin apoy trage tare fara frica din prima adica asa bruscwinking

| Denisa_3969 a răspuns:

Pai nu prea ai ce face si mie mi s-a intamplat exact la fel.Singurul lucru pe care-l poti face e sa incerci sa-ti iei ceara de pe picior si sa nu le mai folosesti.