| Sunshine123 a întrebat:

Urgent! Care dintre urmatoarele parfumuri are cea mai mare persistenta pe strada? Olympea, Million sau Scandal? Le are cineva? Imi poate da cateva detalii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de celalalte 2 dar stiu ca million persista ceva. cred ca savauge e mai ok dintre cele 3 acum depinde gusturile nu se discuta. parfumu e ok sa te dai in functie de personalitatea care o ai

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scandal pe stradă.

| TripEmanuel123 a răspuns:

Cel mai bun este Olympea o foloseste sotia mea si este cel mai bun GARANTAT

Te rog funda