| Crs a întrebat:

Urgent! cum pot afla cine m-a sunat cu nr ascuns? acum cateva minute am primit un telefon cu numar ascuns si vreau sa stiu neaparat cine m-a sunat! e ciudat pentru ca nu multa lume are numarul meu de telefon. daca va ajuta am un lg gt 405

5 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Nu prea ai ce face. Daca sunt telefoane nevinovate cu gand de farse, nu le lua in seama.
Daca e vorba de amenintari poti suna la politie si sa aflii cine te suna.
Oricum mai asteapta sa sune si raspunde.

| pwp a răspuns:

Nu poti afla sad
si eu ma confrunt cu aceeasi problema
sunt pe cartela, si nu pot afla. daca esti pe abonment e altceva happy

bye-bye

| Bloodlines a răspuns:

@Dany13, nu poate suna acea persoana, deoarece a sunat cu numar ascuns. Ca doar de asta este numarul ascuns, ca sa nu poti suna inapoi!winking
Asteapta pana suna din nou, raspunzi, si intrebi cine e! Daca nu raspunde, imi pare rau. sad!

| Dany20 a răspuns:

Nu ai cum sa afli. Dar exista o chestie amuzanta pe care o poti facehee hee Am incercat-o si eu si chiar merge daca reusesti sa te abtii din ras si ai talent la jucat teatru laughing, dar trebuie macar sa banuiesti pe cineva. Bun sa zicem ca banuiesti deja pe cineva dar nu esti sigura ca e el/ea. Astepti sa mai sune si apoi, il suni cu numar ascuns si te dai drept angajata Orange. Minti putin ca e ceva in neregula cu numarul respectivului, il intrebi eventual daca are abonament sau pree-pay si dupa ce ii captezi atentia il rogi sa-ti dea ultimele numere pe care le-a apelat, deocarece s-a produs o eroare, ceva, au 2 persoane acelasi numar, gasesti tu o scuza. Chiar daca nu-ti iese macar e foarte amuzant laughing)

| Nuti_Toma_1994 a răspuns:

Pai nu poti suna acea persoana, deoarece a sunat cu numar ascuns. Ca doar de asta este numarul ascuns, ca sa nu poti suna inapoi!
cel mai bine e sa astepti si sa intrebi cine e. Daca n iti raspunde asta e, n ai c sa faci.