| lovenudecolours a întrebat:

URGENT

Cum sunt gelurile uv 3 in 1 de la Base One/Lila Rossa/Cupio? Dar cele de la ENS PRO/CCN/EzFlow?

Se desprind/crapa? Care sunt cele mai rezistente? Cele mai bune in functie de calitate si pret?

Eu le am pe cele de la sina dar se crapa si se exfoliaza dupa doar cateva zile. Nu ating cuticulele, respect pasii intocmai. Ce i drept nu sunt 3 in 1 si eu folosesc doar primer cu uscare la aer si apoi aplic acest gel. As vrea sa cumpar unul nou pentru ca am auzit ca oricum cele de la sina sunt proaste deci nu are rost sa cumpar un gel de aderenta si unul de sigilare. sa fie sub 50 de lei cu tot cu transport daca se poate. Multumesc mult!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la șina sunt proaste. Bade ine sunt foarte bune și eftine