| necunoscuta123 a întrebat:

Masca de fata individuala avon cu aloe este bună?

5 răspunsuri:
| Justme32 a răspuns:

Nu, toate sunt cancer și crede-mă am lucrat acolo ca programator. Încearcă o jumătate de lămâie, miere și albuș asezonat cu castravete să-ţi pregătești o mască

| necunoscuta123 explică (pentru Justme32):

Cum adica cancer

| Justme32 a răspuns (pentru necunoscuta123):

Nu sunt chimist dar oricum nu ceva de care auzi zilnic și e foarte periculos

| DeeDee817 a răspuns:

Dacă e cea de la planet Spa și e ambalajul verde e buna pentru prețul pe care îl are. Mie una îmi place. L-am primit o data cadou și deja ii a 3- a oară când îl cumpăr

| DaianaDede a răspuns:

Eu am folosit produse avon, conteaza foarte mult tipul de ten.