| hey97 a întrebat:

Urmeaza banchetul si nu situ cum sa-mi fac unghiile aveti idei?

Am o rochie verde deschis cu model jos e foarte finuta si pantofi bej cu talpa ortopedica.

Răspuns Câştigător
| DarkSunshiine a răspuns:

As incerca o culoare asemenea rochiei, cu un model bej.Sau imghii facute in apa.gasesti pe youtube ajutor.:p

5 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Lasa unghiile si cauta-ti tocuriwinking

| dianalalala a răspuns:

Depinde si de ce vrei tu adica daca ai unghiile scurt natural mizeaza pe culori tari ai putea incerca un contract dintre verde mov care da foarte bine sau mov crem. Chiar daca nu sunt o fanaa movului cu vrede da foarte bine. Dac vrei unghii lungi mai bine iti faci french

| Larysukku a răspuns:

Poti sa faci unghia verde iar varful sa il faci cu bej! Succes!

| sweetlarysa a răspuns:

Pai sunt mai multe culori care ar marge cu rochi:negru, un verde mai inchis decat culoarea ei, sau alb sau depinde de ce culori iti plac.