| LilStrawberry a întrebat:

V-ati decolorat vreodata parul singure acasa? Daca da, care a fost rezultatul?

Răspuns Câştigător
| Aimèeeee a răspuns:

Da, mi l-am decolorat anul trecut dar doar suvite.
O sa il fac din nou acum cand incepe scoala.
A iesit foarte bine, dar trebuie sa ai grija ca poti avea si efecte devastatoare. laughing

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

L-am decolorat iar rezultatele au acceptabile

Răspuns utilizator avertizat
| Bondarel99 a răspuns:

Da,am folosit o vopsea de la palette(cea mai deschisa) si eu avand parul saten inchis mi-a iesit asa
http://us.123rf.com/......ake-up.jpg
dar sa iti iei neaparat blond cenusiu pentru ca altfel te trezesti portocalie in cap.

| xAliya a răspuns:

Verisoara mea si la decolorat cu decolorantul de la Syoss cel mai puternica insa fiind bruneta nu a obtinut decat o nuanta aprinsa de portocaliu drept urmare peste o saptamana s a decolorat din nou abia apoi ajungand la blond.Rezultatul:parul s a deteriorat mult mai mult decat daca ar fi fost la salon.Sincer nu ti recomant decolorarea la domiciliu daca ai parul saten inchis/brunet.