| Rose_2860 a întrebat:

V-ati tatua sprancenele?

10 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Bine, am 13 ani, dar nuuuu.

| Vizitiul a răspuns:

Imi plac tatuajele (am 4), dar nu exacerbez, nu vreau sa ma desfigurez cu mana mea.

| Flav a răspuns:

N-am chef de glume.

| Ana a răspuns:

In niciun caz.

| camelia1812 a răspuns:

Nuuu. mi se pare ca arata foarte urat (parerea mea )

stiu ca profesoara de romana are sprancenele tatuate laughing si mereu imi vine sa rad cand o vad laughing

eh...acuma depinde de gusturile fiecaruia big grin

| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, mare atentie cu tatuatul sprancenelor. Colega mea de serviciu si-a tatatuat spancenele si a facut ceva infectie. Pe suprafata tatuata i-au aprut ceva bubite si acum este sub tratament. A trebuit sa faca o gramada de investigatii. Aneti grija de sanatatea voastra si nu va faceti rau cu propria mana. Pa

Răspuns utilizator avertizat
| ade98hannah a răspuns:

Bineinteleshappy...ca nutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata !

| teodora_1573 a răspuns:

In principiu, nu. big grin Dar, daca este o nuanta ceva mai naturala, poate.