| tinkerBELL_2566 a întrebat:

V rog ma puteti ajuta si pe mine cu niste linkuri de site-uri unde pot gasi rochii de ocazie, elegante cu maneca? Peste tot unde am cautat am gasit numai rochii fara maneci. Vreau ceva cu maneca, nu conteaza scurta sau lunga.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici, a http://www.asos.com/Women/Dresses/Cat/pgecategory.aspx?cid=8799 doua rochie, pag 1, la pag 2 mai sunt 2 rochii cu maneca lunga si una cu maneca 3/4, la pag 3 mai sunt 2...si mai cauti tu!

Funda?:D