| DanielleThebest a întrebat:

Va folositi de produsele AVON? Ce parere aveti despre ele?

5 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Da. Sunt foarte multumita. La un pret accesibil si produsele sunt foarte bune. Nu faci alergii de la ele, parfumurile miros foarte bine. Numai sampoane nu folosesc pentru ca nu-mi sunt bune.

| Addaa1998 a răspuns:

Folosesc si voi folosi!
Imi plac mult produsele lor, in special parfumurile. Sunt lucruri dragute si la un pret acceptabil.

| Kiddddddddd88 a răspuns:

Consider ca sunt bune, dar cel mai bine ar fi sa le testezi tu. ca lumea poate spune orice! happy

| Pufosenia98 a răspuns:

Parfumurile miros genial. dar restul produselor sunt slabe, corespund cu pretul lor scazut. (si iti zic asta in calitate de reprezentant avon )

| piticaa9 a răspuns:

Eu ma folosesc, sunt foarte bune si sfatuiesc pe oricine sa le foloseasca. Eu sunt multumita de produsele avon