| DarkOrbitMoon a întrebat:

Va plac astfel de incaltari?
http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......00x400.jpg

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, arata ciudat.

7 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Da,sneakers-i big grin Intentionez sa-mi iauwinking

| DarkOrbitMoon explică (pentru Anduuu):

Singura chestie ce-mi place la ei e ca sunt inalti.Nu inteleg de ce la toate magazinele se vand astfel de adidasi, e ca si cum cineva ti i-ar baga pe gat.

| Anduuu a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Depinde de modele. Exista modele cu platforma aceea de 7 cm, dar si de 3-4.Si nu te uita la modelele online (Bfashion, zenda si alte prostii....aia sincer imi displac enorm!) Ce-mi place mie la ei (dupa ce am probat, inainte am fost si eu indecisa daca sa iau sau nu) e ca desi sunt inalti sunt foarte comozi si poti sa-i porti cu orice...mie-mi sta super-bine cu blugi lungi cat si scurti. Daca tie nu-ti plac sau nu ti se par comozi atunci incearca ceva fara toc! A doua optiune a mea erau botinele/cizmele tip biker la fel de comode dar peste bugetul meu.Si a ramas sa-mi iau luna viitoare. :*

| măcheamăăăî a răspuns:

O combinatie ciudata de adidasi si pantofi. Iacs. phbbbbt

| AlexandraPrincess a răspuns:

Nu! Nu-mi plac deloc! big grin

| Cudeea a răspuns:

Nu, nu sunt genul meu.

| mCamii22 a răspuns:

Imi plac foarte mult. Am si eu o pereche asemanatoare. Dupa cum se vede in poza au un toc de aproximativ 5-7 cm. Dar sunt foarte comozi.