| Dalmore a întrebat:

Va plac femeile cu buze marite?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt oribile.
Nici cu putin nu e ok.
Nu a zis nimeni ca buzele mari sunt frumoase, mi se pare o conceptie gresita. Plus ca lichidul ala se aseaza aiurea, iese un bot ca o garnitura de scurgere explodata, numai a buze nu arata!

| 90210 a răspuns:

Depinde. Daca sunt facute in proportie cu fata atunci e posibil sa arate chiar bine. Am o prietena care si-a marit buzele in aza hal incat buza de sus face putin umbra zonei dintre buze si nas... oribil!

| xVictor a răspuns:

Părerea mea sinceră e că nu merită să existe, înțeleg că vrei sa fi frumoasa sau că vrei sa atragi, dar cel puțin în Suedia zici că.s rate și numai femei din plastic. Din punctul meu de vedere merita sa trăiască, dar torturate sau doar pentru a satisface nevoile personale ale cerșetorilor și a celor fără adăpost, pe scurt batjocorite? nu mă interesează viața lor, dacă vor să fie cineva, s.o fac cu capul, nu cu,, gura"?

| anamariarot a răspuns (pentru xVictor):

Ce naiba? Și mie mi se par hidoase buzele mărite în 98% din cazuri, dar să zici că muierile alea merită torturate sau să fie sclave sexuale mi se pare o gândire „demnă" de Evul Mediu. Fiecare are dreptul să facă ce vrea cu propriul corp, fie că ne place nouă sau nu.

| Daniel09857 a răspuns:

Da, normal ca imi plac (parere personala) dar imi plac mai mult cele care au doar funul marit tare iar in rest sa nu mareasca nimic happy