| Monykka a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu niste like pe facebook :* https://www.facebook.com/....../photo.php Fundaaaaaaa!

5 răspunsuri:
| pinkyred a răspuns:

Ți-am dat like big grin
Fundaaaa?

| XfashionX a răspuns:

Da ce suntem draga aici? aceste intrebari nu'si au rostul aici, pe TPU, du-te pe alt site si milogeste te sa ti dea likewinking

| Monykka explică (pentru XfashionX):

Oana ia mai taci! daca faci pe desteapta mai bine nulaughing

| XfashionX a răspuns (pentru Monykka):

Frateeee,aici nu e un site pentru milogeala(like pe fb, twitter, sau altele) Ok?batting eyelashesAici intrebi.winking

| XfashionX a răspuns (pentru XfashionX):

Ai mai vazut pe cineva sa se milogeasca asa ca tine:''dati-mi si mie likeee dau funda'' te doare adevarul? fratelooo, du-te pe facebook si fa ti o publicitate, te invat eu, numai nu mai posta aici ca esti penibila