| andrelutza807 a întrebat:

Va rog ajutooooor! Am un ondulator Remington Amaze Airstyle AS1201 si as vrea sa imi fac bucle cu el, dar nu imi ies absolut deloc bine si am in curand un eveniment si as vrea sa imi fac singura parul sa nu mai merg la coafor...Imi puteti raspunde la urmatoarele intrebari: Cum voi reusi sa imi fac niste bucle perfecte? Cum trebuie sa am parul cand utilizez ondulatorul? Cat timp trebuie sa tin suvita de par in ondulator pentru a iesi buclele cum trebuie, caci mie imi ies foarte largi, iar atunci cand imi aranjez parul, chiar daca dau cu fixativ, se indreapta la loc. VA ROG FRUMOS AJUTATI-MA! PRIMUL CARE IMI DA CEL MAI BUN RASPUND PRIMESTE FUNDITA!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| KaterinaРомановский a răspuns:

Decât să fi dat banii pe un ondulator, mai bine îți luai bigudiuri electrice, tot de la Remington, și erai sigură că îți vor ieși buclele EXACT așa cum îți dorești.