| Adelyna_Iorgu_1998 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti si mie cu cat stai mai mult cu vopseaua in par cu atat se deschide sau se inchide culoarea?

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
O sa se inchida din ce in ce mai mult, pe cutie scrie exact cam cat trebuie sa stai.

| mona a răspuns:

Se inchide la culoare

| AmanoYuno a răspuns:

Se inchide deoarece se infiltreaza mai toti pigmentii in par si daca stai mai putin e deschisa

| DiazAndreea a răspuns:

Se inchide culoarea, de exemplu daca ai parul blond si vrei sa il faci negru trebuie sa stai maximul de minute adica 35.
sa stai maxim cat scrie pe cutie altfel o sa te alegi cu o iritatatie de toata frumuseteabig grin, o spun din proprie experienta

| miky008 a răspuns:

Se deschide nu se inchide eu st blonda sh mi.am luat zilele trecute o vopsea blond pe cutie spune ca daca vrei sa iti iasa blond mediu sa stai 30 de min daca vrei blond deschis 35-40 de min deci la blond se deschide cu cat stai mai mult.acuma depinde ce culoare vrei sa te faci