| maria_4734 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati! am avut cosuri si unele au fost foarte mari incat le-am stors dupa ce au trecut mi-au ramas nuste pete rosiatice pe fata cum sa scap de ele? am si puncte negre va rog foarte mult sa ma ajutati dau funda pentru remediul care isi face efectul si va rog vreau doar remedii naturiste sau incercate de voi funda:X:X

Răspuns Câştigător
| Beatrice_5910 a răspuns:

Incearca o masca din argila pentru punctele negre amestecata cu zeama de lamaie (aceasta ajuta la petele rosiatice ramase pe fata). Poti folosi si crema de la Gerovital Antimperfectiuni din gama noua cea cu floare de colt, este foarte buna.

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Sfaturile de aici te pot ajuta : http://pasagera.ro/category/acnee Numai bine!

| maria_4734 explică:

Mentionez ca am 14 ani va rog mult sa ma ajutati

| maria_4734 explică:

Si masca clearskin de la avon e buna adica ti s-au dus punctele negre?

| maria_4734 explică:

Si masca de la avon e eficienta? plzz raspuns

| maidolcedecatciocolata a răspuns:

Pai du-te la un cosmetician sh consultate cu acesta referitor la puncte negre si eu am dar imi dau cu o masca de fata de la avon numita:clearskin