| IanaIana9 a întrebat:

Vă rog să mă ajutați cu câteva proprietăți pentru îngrijirea tenului din remediile naturiste, măști de față din ceea ce avem acasă, caut cât mai mult din rândul produselor naturale, în cele din comerț nu prea am încredere deoarece prea multe creme nu fac bine pentru că sunt cancerigene.

5 răspunsuri:
| ellatinaofficial a răspuns:

Incearca sa te speli pe fata cat mai des cu sapun simplu de la dove, pe mine chiar m-a ajutat sa imi curat fata.

| Adry05 a răspuns:

Dacă îți alegi produse cu ingrediente bune nu-s cancerigene... nici produsele naturale nu-s mai breze. nu ți-or provoca cancer da pot să-ți scoată tot felul de chestii pe față.
https://www.paulaschoice.com/......dictionary
folosește site-u ăsta și caută ingredientele cremelor care-ți sar în ochi până găsești una cât mai ok. încearcă mai degrabă în farmacii.

| GeorgianRaGe a răspuns:

Poti cauta pe Youtube "Cum poti sa iti ingrijesti tenul" si vei gasi multe videoclipuri care te-ar putea ajuta.

| IanaIana9 explică (pentru GeorgianRaGe):

Păi dacă găseam pe YouTube nu mai ceream aici ajutor.

| Elena_Maria_1993 a răspuns:

Hmm..cancerigene sunt anumite produse foarte ieftine, dar nu toate. Cele din comerț își fac treaba mai bine, insa trebuie sa știi cum sa le aplici, mai ales dacă ai probleme cu tenul.