| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a întâmplat să cumpărați încălțăminte și să se rupă la prima utilizare?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cei de carton, pentru ultimul drum se rup, la prima utilizare.

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

De aceea cei din sicriu nici nu-i folosesc, ca sa nu se rupa!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu prea. Prefer sa dau un ban in plus pe incaltaminte dar sa iau ceva serios, cu garantie. Decathlon sau ceva producator autohton de incaltaminte din piele in 99% din cazuri.

Răspuns utilizator avertizat
| bmerry a răspuns:

Da. De unde i-ai cumpărat? Anumite magazine îți oferă termen de garantie de 15 zile.

| Simpatic a răspuns (pentru bmerry):

Da,asa este.

| dmz123 a răspuns:

Da, daca e de proasta calitate. pentru partea sport iti recomand https://www.bravosport.ro/ au produse originale si iti ofera garantie.

| Liviu322 a răspuns:

Cu ceva de la adidas luat din hervis, de atunci nu mi am mai cumparat adidas

| Guessxnike a răspuns:

Daca e de factura proasta da