| onuticuta200312 a întrebat:

Vi se par scumpe hainele de la H&M?

9 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu sunt foarte scumpe hainele de la H&M.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, avand in vedere cat sunt de urate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, acum serios 90-150 un pulover cand poti sa-ti gasesti si la 30 de 1000 de ori mai faine sau cel putin sa astepti perioadele ce reduceri. Iar un tricou simplu 60 de lei, pe bune?
http://www2.hm.com/ro_ro/productpage.0264920003.html

De la ei ma tenteaza doar paltoanele, alea mi se pare ca merita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

True

| Comunity a răspuns:

Cat de cat. Daca mergi la magazin si stii ce vrei sa cumperi e ok, pretul e acceptabil si sunt de calitate

| GheorghiuIoana a răspuns:

Nu. In piata sunt mai scumpe sau cel putin la acelasi pret laughing. Si in H&M sunt si de calitate, pe langa alea de la H&M.

| Denny_Denisa_2001 a răspuns:

Sunt putin cam scumpe majoritatea dar daca ai norocul sa prinzi 50-60% reducere...te-ai scoswinking Fundita?

| TabJocuri a răspuns:

Mie mi se par destul de scumpe, dar nu toate

| Surdu_Sebastyan_2001 a răspuns:

Sunt acceptabile