| Xirinax a întrebat:

Vinerea asta este balul de Halloween si as vrea sa ma imbrac in zombi, dar nu stiu cum as putea sa-mi fac costumul ( ceva mai simplu nu vreau sa cumpar costum) dau funda la cea mai buna idee.

Răspuns Câştigător
| Băă_Andru_1989 a răspuns:

Si eu vreau la fel! Iti poti rupe niste haine, niste botine in picioare, machiaj adecvat! Ciufuleste-ti bine parul si da-l cu fixativ ca sa stea! Lasa-ti creativitatea sa iasa la iveala! happy

3 răspunsuri:
| stalinscaya a răspuns:

Rupeti si u hainel si inflati un ochi ca o sa arati ca un zombi daca vrei te ajut eu nu-i nici o problema

| catygirl a răspuns:

pai rupe-ti si tu niste haine mai vechi o pereche de pantaloni (blugi).o bluza de preferat neagra sau alba. dati cu niste machiaj alb pe fata, poti incerca si faina happy parul sa fie mai ciufulit ..si gata.o sa arati ca un zombi. distractie placuta!

| Dsoara a răspuns:

Pai,nu ma pricep la din astea.Dar poti sa iti rupi niste haine care crezi tu ca nu-ti mai trebuie si murdareste-le, cum vrei tu, cu noroi cu pixuri, carioci etc.

sper ca ti-am fost de ajutorbig grin