| Amounas a întrebat:

Voi ati patit sa nu va puteti tine echilibrul in niste adidasi? Am mai dat si o gramada pe ei, plus ca ma dor rau incheieturile jos dupa ce ii port

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Probabil sunt cu toc cui...

| Vântulalb a răspuns:

Inseamna ca nu sunt buni.

| FantasyBoy a răspuns:

Daca este vorba de cei marca "Adidas", este explicabil...majoritatea par conceputi parca pentru cei cu platfus. Lotto, Nike, Puma nu au asemenea probleme.

| Alexia1208 a răspuns:

Îmi poți spune te rog ce marcă sunt și de unde i-ai luat? Acum ceva timp postase Nike sau Adidas (nu mai știu sigur) poze cu diferențele intre adidașii originali și cei fake. La cei fake scria exact ce spui tu acum ca simți când ii porți. In mod normal adidașii originali nu ar trebui sa te jeneze sau sa ai probleme de echilibru in ei. Acum depinde și de talpă (dacă e înaltă atunci o sa ai putine probleme pana te obișnuiești) sau poate ți-ai luat o mărime mai mică decât ai tu și încă nu "s-au lăsat".