| Jasminee a întrebat:

Voi ce ati alege dintre un telefon cu touch si unul cu tastatura qwerty?big grin

17 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Pai cu tastatura qwerty, acum am cu touch si m-am cam plictisit, dar poti sa gasesti si cu aman2winkingare o prietena un telefon cosmote si cu qwerty si touch!

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Dacă s-ar putea, să fie cu ambele.
Dacă nu, eu una, aş alege unul cu touch, pentru că îmi plac mai mult.

| SamSon a răspuns:

Cel cu tastatura qwerty

| isauranick a răspuns:

Buna! A-si opra pentru ambele sunt telefoane si cu tst si cu touchhappy bafta!

| isauranick a răspuns:

Bine asta dk vrei sa iti iei cu ambele eu asa procedezlaughing daca vrei numai un fel poti opta pentru tochhappy

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Tastatura qwerty

| IrinaAniri a răspuns:

Qwerty este foarte bun ca sa trimiti mesaje si e si mult mai rezistent decat cel cu touch.

| Ddiinnaammoo a răspuns:

Cel cu tastatura qwerty:d

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Unul cu tasttatura qwrty.De ce? Pentu ca acum am unul cu touchscreen si PAM PAM PAM nu mai merge touch-ul...

| Ciuuf a răspuns:

Am si eu un tel cu tastatura querti si vreau sa spun ca il am de 1 an si e ca nou

| Acadeeeaa a răspuns:

Qwertybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut de ales intre aceste doua optiuni si am ales telefonul cu touch.

| ILied a răspuns:

Pai depinde ce-ti place. Daca scrii multe mesaje ar merge cel cu tastatura quwerty. Daca vrei pentru jocuri si altele cel mai bun ar fi unul cu touchscreen. Incerca sa cauti unu cu touchscreen si tastatura qwerty de aia glisanta.

| AlessaLovesYou a răspuns:

Parerea mea e sa alegi qwerty

| Laura B. a răspuns:

L-as alege pe cel cu tastatura qwerty deoarece sunt mult mai bune, adica eu am telefon cu touch dar sunt foarte nemultumita deoarece uneori se blocheaza, plus ca se zgarie foarte usor. Deci recomand timpul cu tastatura qwerty. Mult succes in alegerea telefonului,

| Christinel a răspuns:

Exista telefoane cu touch si cu tastatura qwerty...
anyway, depinde la ce vrei sa folosesti telu' respectiv, daca scrii pe blog de pe el, ia-ti qwerty sau iti vei blestema zilele... daca doar vorbesti si scrii mesaje merge si unul cu touch, daca te descurci, dar ai grija sa fie touchscreen capacitiv happy sper ca te-am ajutat

| sunkid a răspuns:

Daca nu te poti hotara cumpara-ti un Nokia N900, sau Nokia N97. Au si tastarura qwerty si touch. Eu as alege unul cu touch, in zlele astea merita sa iti cumperi un telefon cu qwerty doar daca e BlackBerry. Eu am un Nokia N8 care nu e cu qwerty si sunt multumit. Sper ca te-am ajutat.