| Furnicuta000 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre urmatoarele parfumuri de la AVON: Cherish si Sensuelle?

7 răspunsuri:
| Goddessss a răspuns:

Cherish, deși parfumurile de la Avon rezista ft puțin, din păcate :-(

| christine99 a răspuns:

Cherish, e din note de: floare de cires, iasomie, zmeura si lemn de santal.
Sensuelle: lemn de cashmir, vanilie si gardenie.
P.S: Le-am judecat dupa notele olfactive pe care le contin, nu le-am incercat. Parfumurile Avon nu sunt faimoase pentru calitatea lor, dar tot poti mirosi decent cateva ore, eu cand aveam 13 ani ma dadeam cu Pur Blanca care mirosea a curat de fapt parca mirosea a sapunul Dove de acum laughing era in voga in acele timpuri.

| Furnicuta000 explică (pentru christine99):

Si care ti-ar placea tie?

| christine99 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Sensuelle

| ElizaMaria199 a răspuns:

Sensuelle miroase super fain

| Petronela12345689 a răspuns:

Sensuelle are un miros deosebit de plăcut?