| scumpik a întrebat:

Voi ce parere aveti despre produsele e. l. f? ati folosit?happy

Răspuns Câştigător
| εїз Ir εїз a răspuns:

Sunt foarte bune si foarte ieftine. Povestea acestor produse este fff interesanta!(un sot si o sotie au vazut cat de scumpe sunt cosmeticele si de aceea au creeat acest site si reprezentanti in mai multe tari)In plus, livrarea este gratuita daca faci comanda mai mult de 100 lei dar tu poti sa te cuplezi la comanda cu mai multe fete si nu mai dati bani pentru astea. fundita?

2 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Nu le-am folosit inca dar ma tenteaza,
am inteles ca este o firma din america, care le produce si ca ar fi bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dimineata. elf se ocupa cu lubrifianti de inalta clasa pentru auto si utilitare.este folosit in special de catre renault.se poate folosi si la gama de auto logan.