| AndreiDoMino a întrebat:

Voi ce preferati: gelul sau fixativul?

15 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Fixativ

| DarkBlood32 a răspuns:

Bai avortatilor laughing Fixativul face paduchi nu mai ziceti voi. Spuma de par este cea mai buna.

| EdyPariuCuViata a răspuns (pentru DarkBlood32):

Eu as zice sa inveti engleza ca ai un nume de tont...''AntiBibar'' laughing))))))) si avortat esti tu nu noi cica Bibar rolling on the floor Bieber bai ''avortatule''

| DarkBlood32 a răspuns (pentru EdyPariuCuViata):

Sunt fata.

Dupa nick se vede ca esti homosexual. laughing

| Puffulets a răspuns:

Mai bine gel. daca te dai cu fixativ pare ca ai matreata.Am om colega la scoala care se da cu fixativ si ce e in capu ei. e jalelaughing

| BogdanS a răspuns:

Fixativul.Gelul este prea gelatinos ca sa zic asa si nu pot face nimic cu el la ce par am eu.

| ionutzz01 a răspuns:

Ceara

| dolllhouse a răspuns:

Fixativul... cand ma dau cu gel arat de parca m'as fi spalat cu apa si zahar ( si nu arata bine )

| best1people a răspuns:

La un baiat gel caci il mentine stralucitor, dar la fete fixativ caci patrunde si pe la scalp si il mentine intr-o pozitie nu il incremeneste. FUNDA!

| teadorr a răspuns:

Fixativul

| sweetsweetpink a răspuns:

Fixativul.

| mihaela155 a răspuns:

Buna! Eu zic ca, fixativul ar fi cel mai potrivit ca sa iti stea parul! Crede-ma ca eu am stat o zi cu el in par si mi-a stat perfect! Bafta!:*

| ArTistuL a răspuns:

Spuma este cea mai buna! nu ataca firul de par...

| qIlusion a răspuns:

Fixativul happy

| EdyPariuCuViata a răspuns:

Fixativul! Deoarece cu gelul nu iti sta asa de bine parul, dar cu fixativul iti ramane parul fix. funda?