| FluffyGirl a întrebat:

Voi ce produse folositi si cu le folositi pentru a avea un ten curat? Fundita

Răspuns Câştigător
| 重要人物 a răspuns:

Daca vrei sa ai un ten curat, spala-te in fiecare seara si dimineata cu apa si sapun pe fata si ai sa vezi rezultate in cateva zile. nu mai apar asa de multe cosuri, iar tenul arata curat si luminos(nu gras)... am incercat si eu si am vazut rezultatele.
p.s. daca folosesti fond de ten ar trebui sa te opresti, deoarece una dintre substantele din care este facut acesta este plumbul... acoperind fata cu fond de ten, aceasta nu mia are cum sa respire si apar cosuri...
sper ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| SheCanFlyy a răspuns:

Ma spal in fiecare dimineata cu stri-vectin (scrub), seara ma demachiez cu o lotiune tonica pentru ten gras de la sephora si o data pe saptamana folosesc o masca de la -say yes to cucumbers( e f buna pentru puncte negre).

| AriannaAri a răspuns:

Pai eu im pun 1 data pe saptamana masca din pudra de argila (pudra de argila amestecata cu iaurt natural) si ma dau in fiecare dimineata cu lotiune tonica iar dupa cu, crema Normaderm de la Vichy happy.