| munteanmaria a întrebat:

Voi ce tinuta pentru pasti ati alege dintre : rochita si pantofiori; blugi bluza si opincute sau tricou fusta si pantofi! hmm voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Raluka_Uka_1995 a răspuns:

Mie una imi ideea cu tricou, fusta si pantofi, dar totusi fiind Pastele este mai buna prima tinuta cu rochita si pantofiori :3 Sper ca ti-am fost de ajutor :*

2 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Depinde si de vremea care va fi de Paste, daca e vreme buna iti sugerez rochita si pantofiorii pentru ca primavara ne imbracam destul de subtire. Daca va fi rece si va ploua, blugi, bluza si opincute te-as sfatui sa porti. Multa bafta in continuare!

| Andreea_Monica_1978 a răspuns:

Eu sicer voi purta un tricou, o fusta neagra din dantela si niste opincute albe