| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum purtati sepcile New Era? Cu sau fara abtipildul acela mare rotund?

4 răspunsuri:
| IoanWild a răspuns:

Salut! In mare parte l-am purtat cu abtibildul pe ea, pentru ca era cool si mie personal imi placea, dar insa dupa mai multe spalari se poate deteriora, iar atunci l-am dat jos, pentru ca nu mai are nici un farmec. Bafta!

| venividivici2017 a răspuns (pentru IoanWild):

Multumesc.O sa port sapca fara acel abtipild pe cozoroc

| Eyona a răspuns:

FARA! Abtibiltul se deterioreaza in scurt timp iar sapca o sa arate mult mai bine fara el, fiecare cu preferintele lui asa ca daca nu ti place fara abtibilt esti liber sa o porti cu dar eu recomand sa l dai jos ca sa arate mai bine sincer.

| venividivici2017 a răspuns (pentru Eyona):

L-am dat jos, multumesc pentru raspuns happy