| zambetcald a întrebat:

Voi cum va faceti parul cand mergeti la biserica?

10 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Intotdeauna il spal,apoi ori il prind in coada, sau il las pe spate, alteori il prind in coc.Imi place sa imi schimb mereu coafura.

| DenysaLove a răspuns:

La biserica nu trebuie sa te duci nu stiu cum imbracat sau coafatwinking ca doar nu te duci la nuntalaughing.Cel mai bine ar fi ori desprins ori in coada si cu o esarfa pe parhappy. Cele care spun ca daca ai peste 18 ani trebuie sa porti esarfa pe cap se insalalaughing. Trebuie sa o porti de cand ti-a venit prima data menstruatia.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Cu degetul mijlociu in fata si cat mai sus!

| KrUeLlA a răspuns:

Roz.

| janvaljan a răspuns:

In mod normal partea feminina ar trebui sa urmeze exemplul Maicii Domnului atunci cand merge la biserica si zic eu ca este suficient sa privim la o icoana pentru a ne da seama ca parul Maicii Domnului nu se vede pentru ca are capul acoperit si apoi nici nu trebuie sa-ti mai faci griji de ce coafura sa-ti faci poate doar de ...parerea altor persoane daca te intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy pai nu conteaza mi-l prind sau mi-l las desprins. depinde eu sunt mai mica adolescenta am 14 ani si nu trebuie sa port pe cap pbaticut sau esarva dar daca ai peste 18 poti purta pentru-ca conteaza foarte mult ca atunci cant te rogi sa ai capul acoperit acum nu te obliga nimeni dar asa se face...winking :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il als bormal sau il prind intr-o coada.

| ilovecandy a răspuns:

Simplu:desprins si pieptanat cat mai modest sau prins in coadabig grin

| Miriliiica a răspuns:

Eu de oboice nu merg la bisericalaughing.da' cand ma duc eu asa la sarbatori mi-l fac coada

| Annie_2473 a răspuns:

Folosesc o esarfa.insa depinde cat de lung iti este parul. Poti foarte bine sa mergi si in capul gol happy