| anonim_4396 a întrebat:

Voi folositi elastic simplu (de bucatarie sa zicem) sa va prindeti parul? adica sta coada mai stransa,vreau sa zic, decat cu elastic normal de par...

5 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Elasticele de bucatarie smulg parul, cauta la DM sau H&M elasticele lor pentru ca sunt multe si ieftine si cel mai important nu-ti smulg parul si prind bine happy

| Mirunaaaa a răspuns:

Nu încerca acele elastice dacă nu vrei să te torturezi singură. Sunt multe elastice de păr care strâng bine, caută genul care nu se destramă şi care sunt făcute din elastic de păr, nu elastic acoperit cu material sau împletituri de aţă.Eu când am ocazia îmi iau de la H&M.Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine folosesti elastice de par transparente. Arata mult mai bine si tin parul strans. Cand vrei sa-ti desfaci parul trebuie sa-l tai nu sa incerci sa-l desfaci.

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Pai daca folosesti elastic simplu el poate sa stranga mai mult parul dar dupa ce vrei sa-l da-i joc iti zmulge din el. Asa cu elastic normal nu ai nicio problema si sta destul de bine parul prinswinking
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| DeeaV a răspuns:

Nulaughing Acele elastice iti rup parul, eu am gasit de calitate la D.M. si nu exagerat de scumpe.