| anonim_4396 a întrebat:

Voi va cumparati produse cosmetice online? Daca da de pe ce site?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu.Eu trebuie sa vad,sa testez, sa miros, sa studiez produsul!

4 răspunsuri:
| Florin_6699 a răspuns:

Eu am un site cu produse cosmetice www.abc-cosmetics.ro.im pana saptamana vitoare fac un alt site www.koz.ro...daca-ti place ceva te astept cu o comanda...
Bafta!

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Pe site-ul meu poti vedea brosura avon online si la o comanda mai mare de 100 ron iti fac 10% reducere. oferta este valabila pana pe 15 martie. Multi comanda online ca e mai simplu pentru ei.
www.avon-cosmetice.com sau tel 0732440744 mihaela

| 4YourSf a răspuns:

De pe siteul Oriflame

| L'Oreal_Produse_Cosmetice_1990 a răspuns:

Va astept pe pagina mea pentru o gama variata si cele mai bune preturi pentru cosmetice!

https://www.facebook.com/prod.cosmetice