| Reghqen a întrebat:

Vouă va place cum arătați?

66 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Da. Cu plusuri și minusuri (evident).

| Ramo024 a răspuns:

Consider ca un om, oricum ar arata, daca se spala, se piaptana, se ingrijeste pe cat posibil, se imbraca curat, isi creste singur increderea in sine prin aceste lucruri. Asta fac eu pentru a fi multumita cand ma uit in oglinda.

| RAY a răspuns:

Mereu este loc de mai bine spune o vorba dar sa ne mulțumim cu ce avem în prezent

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt multumita de cum arat, chiar daca nu sunt perfecta.
Dar fiecare varsta are frumusetea ei, iar daca esti un om fericit si echilibrat psihic, atunci esti multumit cu tine, indiferent de cum arati.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea, dar nu nu prea am ce face.

| Drimmero a răspuns:

Da, daca as face sala ar fi si mai si, dar toate la timpul lor, mai misto e sa fiu sanatos.

| Reghqen explică (pentru Drimmero):

Da și eu ar trebui să mai pun ceva mușchi pe mine laughing

| Curious2 a răspuns (pentru Drimmero):

Buna Drimmero, ce faci ca sa te mentii sanatos?

| Drimmero a răspuns (pentru Curious2):

N-am un ritual aparte, nu stiu cat de sanatos sunt, dar eu asa ma consider. Mananc ca sa nu mor,, ceva de genu'

| Celcestietot a răspuns:

Da, imi place cum arat happy.

| LoveSleep a răspuns:

Mie da. Dvs va plac tocurile? Ce numar purtați?

| Curious2 a răspuns (pentru LoveSleep):

Esti obsedat de tocuri?

| SilentRain a răspuns:

Nop

| Reghqen explică (pentru SilentRain):

Pai?

| SilentRain a răspuns (pentru Reghqen):

Pai ce?
Aia este nu ne naștem toți fotomodele, fix de aia consider ca Dumnezeu mai are și umor câte o data '

| Sofer a răspuns:

Nu. Aveam alte așteptări. Ți-e îți place cum arăți? big grin

| Reghqen explică (pentru Sofer):

Da, de ce nu îți place?

| J0B0MAT a răspuns:

Arăt exact ca mine. Deci perfect. Căci altfel nu aş mai fi eu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu la fizic arat ca Shaggy din Scooby Doo. Dar tu cum arati?

| Apokales a răspuns:

Da.

| Alverto a răspuns:

Care este relavanța acestei întrebări
Oamenii urâți sunt cei ce rezolva problemele prin violență și ceartă

| Reghqen explică (pentru Alverto):

E doar o curiozitate

| Theo94 a răspuns:

Cred ca arat ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea, cândva aratam a fotomodel dar depresia și-o spus cuvântul... oricum daca un bărbat e puțin mai frumos că dracu e ok

| Reghqen explică (pentru anonim_4396):

Așa e laughing

| SoareDaniel a răspuns (pentru anonim_4396):

Categoric la standardele femeilor din anul 2020 cu siguranta ca daca arati mai frumos ca dreacu ai sanse la o relatie! buna observatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mie îmi place cum arăt și atunci când nu arăt prea bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza sa te placa persoana iubita. Daca nu ai una degeaba te placi singur precum Narcis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider ca fiecare arata cum vrea, cum ii place. Daca nu-i convine se schimba. Dar daca incepem cu "bolnavii" care nu le convine ca nu le-a dat natura, astea-s mofturile unor copilasi care prefera sa il astepte pe dzeu decat sa invete sa faca ceva in viata fara dzeu.

| Bruno92 a răspuns:

De când m-au scos ăștia fara aprobarea mea din cripta arat bine

| MaryMaria333 a răspuns:

Inainte nu, dar acum o inceput sa imi mai placa.

| morfeo a răspuns:

Narcisistul de mine zice ca da

| EntertainYou a răspuns:

Da. Dupa cum bine ma puteti observa.

| SoareDaniel a răspuns:

Da ador felul in care arat, singurele persoane care ma admira fiind familia mea, care de altfel ma tot mint ani la rand cu asta! numai zic nimic

| Curious2 a răspuns:

Acum nu pre imi place, pentru m-a obligat maica-mea sa ma tund pe cap.

| 4StarLight a răspuns:

O sa spun ca si da, si nu. Totusi, incerc sa învăț să mă plac cu toate defectele mele. E un drum lung, dar cred ca asta e cel mai important până la urmă. Dacă nu te placi in primul rand tu pe tine însuți, cum te-ai putea oare astepta de la altii sa o faca?