| coooooo a întrebat:

Vrea cineva parfumul 'Far Away ' de la Avon cu 30 de lei? L-am cumparat acum o saptamana si mi-am dat seama ca nu imi place( nu avea pagina parfumata), auzisem ca miroase foarte bine.In campania de luna aceasta (C13) pretul perfumului este de 72 de lei..si eu l-am folosit o singura data(cand l-am incercat)Deci daca il doreste cineva sa imi lase mesaj aici si apoi vorbim pe mail sau pe facebook s.a.(Sunt din Bucuresti).

2 răspunsuri:
| Radu007 a răspuns:

Eu nu

| RobDogg a răspuns:

Nu cred ca e bine sa faci reclame pe TPU, noi suntem aici pentru a raspunde la probleme nu pentru a cumpara haine/parfumuri/PCuri si mai stiu eu ce, pentru asta ai Okazii, eBay, etc.