| Allisson a întrebat:

Vreau niste lincuri cu cele mai frumoase tatuaje...♥funda♥

Răspuns Câştigător
| Halmarion a răspuns:

big grin Si daca tot te uiti sa imi spui si mie care iti place cel mai mult tongue as fi si eu interesat sa imi fac big grinbig grin

6 răspunsuri:
| Katalinn a răspuns:

Https://www.facebook.com/......media/set/ Uite aici Alex din Buzau, un adevarat artist!

| Halmarion a răspuns:

Aici e facebook-ul unui tip care face niste tatuaje grozave poate te inspiri :P
http://www.facebook.com/andrei.qbo?fref=ts

| Allisson explică (pentru Halmarion):

Mersi.♥

| Allisson explică (pentru Halmarion):

XD.

| Allisson explică (pentru Halmarion):

Poate iti dau o funda, si iti soun mine care mi-a placut caci trebuie sa es.

| Halmarion a răspuns (pentru Allisson):

big grin Si daca tot te uiti sa imi spui si mie care iti place cel mai mult tongue as fi si eu interesat sa imi fac big grinbig grin

| GeorgeDianu a răspuns:

Intra pe facebook pe pagina Ink Mania Tattoo Salon, am 3 bucati mari facute acolo, si in lucru tot bratul stang.Deci,good choice!