| deeeea a întrebat:

Vreau sa asortez niste cizme albe lungi.Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| adutza12 a răspuns:

Http://twilightrebels1.files.wordpress.com/2010/05/unk5.jpeg?w=550&h=800
http://i0.data.avantaje.ro/......237-ok.jpg (in loc de negre poti folosii cizmele tale)
Le poti asorta foarte bine la blugi si un pulover alb, sau de alta culoare cu o jacheta alba.
Poti de asemenea la fuste ca in primul link, nu neaparat mini, de marime cam pana la genunchi. Sau cizmele pot merge foarte bine la rochii mai scurte. Sper ca te-am ajutat. Funda?:x

4 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Cizmele albe merg cu ORICE! De fapt albul, merge cu orice!

| InLove a răspuns:

Pai, merg, cu orice tip de ''blug'', poate mai ales cu niste jeansi negri, ca sa fei mai contrastat look-ul, in top, cu o jeaca de piele, sau un treci dragut, pe mov, sa ualte culori decat alb sau negru, se asorteaza cu multe, si cu niste fuste asa mai draguta, si cu forma, cu niste esarfe de aceiasi culoare, si restul, iti mai dai tu seama, incerci pe acasa tu niste haine, combinatii! sper ca te0am ajutat! big grin

| Sely_3806 a răspuns:

O bluza de culoare albastra o vesta o palarie accesori si voala!

| Mendi123 a răspuns:

Poti sa cumperi de la Mol