| AlexandraFratila67632467422 a întrebat:

Vreau sa cumpăr o placa de par și nu știu de care ar trebui sa iau. Vreau ceva care sa îndrepte foarte de bine și sa fie mai rezistenta(sa ma tina mai mult timp). Sugestii?

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Remington Pearl

| Violleta2022 a răspuns:

Draga mea, toate placile de par ARD parul in acelasi fel, asa ca, marca nu conteaza.
Placa te va tine mai mult decat parul, fiindca un par ars nu mai poate fii tinut pe cap si trebuie sa-l tai scurt, ca sa se regenereze.
Evident ca nu vei intelege acest sfat, pana nu vei ajunge tu in pozitia sa ai un par complet ars in cap.

| Costelgb a răspuns (pentru Violleta2022):

Ca si idee? Recomandati vreo placa anume sau doar faptul sa nu o mao foloseasca nimeni?!? Si daca recomandati un model anume, as fi incantat sa-l aud. Multumesc.