| stweety10 a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant Avon, am 17 ani, in octombrie fac 18, se poate? Nu vreau sa ma inscriu pe numele altcuiva, vreau sa ma inscriu pe numele meu, este posibil?

Răspuns Câştigător
| vanessa_8029 a răspuns:

Abia cand veri face 18 ani.vei pputea fi pe numele tauhee hee.mai asteapta inca jumate de an.si vei fi pe cont propriu big grin

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te înscrii pe numele nimănui, ci pe al tău doar vei avea un coordonator.
Intră la ei pe site și faci înscrierea conform cerințelor.
http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page
Succes.
Pa, pa.

| yinna a răspuns:

Sigur ca poti.Si eu am fost dar am renuntat in favoarea unei alte firme si am 14 ani happy

| Miriam55 a răspuns:

Da poţi deveni, nu contează vârsta.Cunosc şi tipe care erau reprezentante de la 12 ani.

| diana_4944 a răspuns:

Da, nu conteaza varsta, poti avea si 10 ani, iti trebuie adresa unde locuesti, un nr. de telefon, si copia de buletin a unui parinte in caz ca tu nu ai, dar daca ai e foarte bine, o copie de buletinul personal. poti sa contactezi un reprezentant sa-ti fie usor, ii dau datele si el /ea te inscrie.