| afrodita3333 a întrebat:

Vreau sa imi creez cont pe un site pentru a face o comanda de produse si printe alte date imi cere si "C.I seria/C.I numarul.Se refera la seria si numarul buletinului sau la atceva?

1 răspuns:
| supermamici a răspuns:

Se refera la seria si nr. cartii de identitate adica a buletinului, pentru a iti putea emite factura. Daca ai nevoie de o lista de magazine online serioase (de la imbracaminte, incaltaminte, jucarii, cosmetice pana la produse cu discount) poate te ajuta aceasta pagina (o poti baga in favorite): http://timez.ro/director-magazine-online/