| Annelise a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un epilator, ma gandisem la un Philips, pachet din ala epilator + epilator pentru zona inghinala, dar am auzit ca cele de la philips nu sunt prea bune si ma gandesc ca daca doare tare, n-o sa suport. imi recomanda cineva un epilator care sa nu coste prea mult si care sa fie suportabil la durere? multumesc

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Eu il am pe asta de care zici tu: "pachetul". Si e ok. Nu e mai dureros decat alte epilatoarehappy Acum depinde si cat de sensibila e pielea ta. Cunosc persoane care nici macar un fir nu pot smulge ca pielea se inroseste imediat si mai si doare rau. Eu ma fac cu ceara dar mai folosesc si epilatorul din cand in cand si nu am probleme, nici nu ma mai doare [ obisnuinta] tongue

3 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Eu zic ca sunt super alea de la Braun Silk Epilbig grin
Eu amm love struck
Si nu sunt scumpe happy
Kisses :*

| pitesti a răspuns:

Procedeul e acelasi deci nu vad care ar fi diferenta intre 2 epilatoare... poate viteza cu care se rotesc pensetele si numarul lor

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Iti recomand epilatoarele Braun care sunt foarte bune Philips nu sunt asa de bune fiindca doare foarte tarehappy